Fotogaléria: Pohľad do Krás Penziónu Vasko a Ždiara

V našej fotogalérii sa ponáhľajte na vizuálnu exkurziu, kde snímky hovoria viac ako tisíc slov. Objevte krásu nášho penziónu, pohodlia našich izieb a prírodného okolia Ždiara. Každý obrázok zachytáva jedinečný moment, ktorý vám dávame do pozornosti, aby ste mohli urobiť tú správnu voľbu pre svoj nezabudnuteľný pobyt. Pozrite si našu fotogalériu a nechajte sa inšpirovať pred tým, než sa rozhodnete stráviť čas v nádhernom Ždiari.

Spoločenská Miestnosť: Relaxujte s Priateľmi a Rodinou

V našej spoločenskej miestnosti môžu hostia relaxovať a tráviť čas s priateľmi či rodinou nonstop. Ponúkame vám zdarma kávu a čaj, a na vašu pohodu tu sú spoločné chladničky a kuchynský servis. V tejto útulnej miestnosti sa podávajú bohaté bufetové raňajky a v zimnej sezóne si môžete vychutnať aj večere. Vaše pohodlie je našou prioritou, a preto sme vytvorili priestor, kde môžete zažívať príjemné okamihy a vytvárať spomienky s blízkymi.

Wellness zóna a biliard Ždiar

Naše wellness a biliardová miestnosť v Ždiari sú miestom, kde sa stretáva oddych s zábavou. V wellness zóne si doprajte relaxačné chvíle v saune a vírivke. Pre aktívnejšiu zábavu využite biliardový stôl na neformálne súťaže s priateľmi. Pozrite sa na nižšie uvedené fotografie a nechajte sa inšpirovať pred vašou návštevou!

Izby s Výhľadom: Pohodlný Spánok v Ždiari

V našich izbách v Ždiari spojili sme pohodlie, moderný dizajn a atmosféru s nádherným výhľadom na okolité hory. Každá izba je starostlivo navrhnutá pre váš relax a pokojný spánok. Pozrite sa na nižšie uvedené fotografie a vyberte si svoje obľúbené miesto na odpočinok.

Apartmány s Charakterom: Luxus a Pohoda v Ždiari

Naše apartmány v Ždiari sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú kombináciu luxusu a pohodlia v jednom. S moderným dizajnom a štýlovým vybavením vytvárame pre vás dokonalý priestor pre oddych a relaxáciu. Pozrite si nižšie uvedené fotografie a nechajte sa inšpirovať pred tým, než si vyberiete svoj vlastný kúsok pohody v Ždiari.
Penzión Vasko - Ubytovanie Ždiar