Ubytovanie Ždiar

V našom penzióne v Ždiari ponúkame 10 útulných izieb s celkovou kapacitou približne 35-40 hostí. Každá izba je starostlivo navrhnutá s dôrazom na pohodlie a štýl, čo vytvára príjemné ubytovacie prostredie. Výber izieb zahŕňa možnosti pre jednotlivcov, páry a rodiny s kapacitou od 1 do 6 lôžok.

V každej izbe nájdete súkromnú kúpeľňu s WC, komodu, skriňu, zrkadlo a televíziu so satelitným príjmom. Vďaka týmto vybaveniam sa každý hosť môže cítiť ako doma a zároveň si užiť výhody moderného ubytovania.

Pobyt v Ždiari je jedinečným spojením s prírodou Belianskych Tatier a naša ponuka ubytovania je prispôsobená tak, aby z neho každý host ťažil v plnom rozsahu. Po dni strávenom v prírode môžete príjemne relaxovať v spoločenskej miestnosti, kde vám ponúkame bezplatnú kávu a čaj počas celého vášho pobytu. Vytvárame priestor nielen na ubytovanie, ale aj na zdieľanie zážitkov a oddychu. Ak preferujete vlastné občerstvenie či nápoje, s radosťou vás vítame, aby ste si chvíle u nás spríjemnili presne tak, ako to vyhovuje vám.


Dvoj a trojposteľové izby

Užívajte si súkromie a komfort v našich Dvoj a Trojposteľových Izbách s Vlastným Sociálnym Zariadením. Luxusné vybavenie, moderné prostredie a výhľad do prírody Belianskych Tatier tvoria dokonalú kombináciu pre váš relaxačný pobyt v Ždiari. Vytvárame atmosféru domova, kde každý detail je starostlivo premyslený pre vašu pohodu. Pozrite sa na naše fotky a rezervujte si svoje miesto v oáze pohody a prírodného krásna.

Apartmány Ždiar

Naše apartmány v srdci Ždiara sú ideálne pre páry, rodiny a individuálnych cestovateľov. Priestranný rodinný apartmán poskytuje vyvážený mix komfortu a pohodlia so dvoma samostatnými spálňami. V jednej nájdete manželskú posteľ a samostatné lôžko, v druhej dve kvalitné postele pre maximálny odpočinok. Užite si dokonalú harmóniu medzi moderným vybavením a nádherným prostredím Belianskych Tatier. Rezervujte si svoj pobyt a zažite jedinečný rodinný relax alebo romantický únik.

Ponuka Penziónu Vasko v Ždiari

Neváhajte si rezervovať váš výnimočný pobyt v Penzióne Vasko a zažite spojenie pohody, chutí a prírodného krásna Ždiara.
raňajky ubytovania Ždiar icon
Ráno sú v vydávané čerstvé raňajky v podobe švédskych stolov, kde si každý nájde niečo pre seba. Bežné raňajkové menu obsahuje jogurty, müsli, cereálie, džemy, sladké a slané pečivo, párky/klobásy, praženicu/volské oká a iné.
poloha ubytovania Ždiar icon
Penzión sa nachádza v hornej časti dedinky Ždiar, v ktorej budete mať ten najkrajší výhľad na Belianske Tatry. V okolí nájdete veľké množstvo atrakcií, kde ako naši hostia môžete uplatniť niekoľko zliav a kupónov, ktoré Vám poskytujeme.
penzión Ždiar icon
V penzióne sa nachádza menšie wellness so suchou saunu, jacuzzi a oddýchovou časťou. Wellness je možné ozvučiť vlastnou hudbou a vybrať si ľubovoľné podsvietenie. Wellness je dostupný pre 2-4 osoby približne na 2 h za doplatok 20 €.
Ak stále váhate a rozmýšľate o svojom nadchádzajúcom pobyte v Ždiari, neváhajte si pozrieť našu fotogalériu.
Fotogaléria penziónu Vasko
Penzión Vasko - Ubytovanie Ždiar