Izby Ždiar

Izby, dispozícia a kapacita

Penzión disponuje 10 izbami s kapacitou približne 35-40 osôb. Jednotlivé izby majú kapacitu 1 - 6 lôžok. Každá izba disponuje samostatnou kúpeľňou s WC, komodou, skriňou, zrkadlom a TV so satelitom.

 

Pobyt v Ždiari

Každý hosť má možnosť spríjemniť si chvíle strávené v penzióne v spoločenskej miestnosti, kde si môže vychutnať bezplatnú kávu a čaj v rámci celého pobytu. Zároveň si hostia môžu priniesť svoje vlastné občerstvenie, či nápoje.

 

Chutné raňajky v Ždiari

Chutné raňajky

Ráno sú v penzióne vydávané čerstvé raňajky v podobe švédskych stolov, kde si každý nájde niečo pre seba. Bežné raňajkové menu obsahuje jogurty, müsli, cereálie, džemy, sladké a slané pečivo, párky/klobásy, praženicu/volské oká a iné.

 

Wellness na mieste

V penzióne sa nachádza menšie wellness so suchou saunu, jacuzzi a oddýchovou časťou. Wellness je možné ozvučiť vlastnou hudbou a vybrať si ľubovoľné podsvietenie. Wellness je dostupný pre 2-4 osoby približne na 2 h za doplatok 20 €.

 

Okolie Ždiar

Lokalita a okolie penziónu

Penzión sa nachádza v hornej časti dedinky Ždiar, v ktorej budete mať ten najkrajší výhľad na Belianske Tatry. V okolí nájdete veľké množstvo atrakcií, kde ako naši hostia môžete uplatniť niekoľko zliav a kupónov, ktoré Vám poskytujeme.

 

 

Galéria Atrakcie v okolí

ubytovanie Ždiar


Rezervujte si pobyt